JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Antykorozja i piaskowanie Jesteśmy profesjonalną firmą oferującą piaskowanie oraz zabezpienia antykorozyjne. Na rynku działamy już od wielu lat. Dzięki temu posiadamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Posiadamy sporą kadrę wykwalifikowanych pracowników, posiadających wszelkie wymagane pozwolenia i uprawnienia. Byliśmy podwykonawcą takich firm jak REMAK OPOLE, ELTUR SERWIS, FOSTER WHEELER I ELEKTRIM ENERGETYKA. Zapraszamy wszystkie firmy do współpracy.

O firmie arrow Piaskowanie
Piaskowanie

Piaskowanie to proces technologiczny polegający na czyszczeniu lub kształtowaniu dowolnej powierzchni strumieniem sprężonego powietrza z dodatkiem twardych cząsteczek. Efekt piaskowania jest podobny do szlifowania, jednak czyszczona powierzchnia jest zazwyczaj o wiele gładsza i nie ma problemów z czyszczeniem trudnodostępnych rogów lub zakrzywień. Podczas piaskowania uderzające drobiny piasku (zazwyczaj oczyszczonego poprzez przesiewanie) mogą dostać się do płuc pracownika. Dlatego też, piaskowanie można wykonywać tylko z użyciem ściśle określonych zasad BHP - musi zostać użyte ubranie ochronne zaopatrzone w wentylację oraz dopływ świeżego powietrza do oddychania. Do piaskowania mogą być również użyte inne, dostatecznie rozdrobnione materiały: szkło, metal, suchy lód, granat (minerał), żużel a nawet zmielone kawałki skorupy orzechów kokosowych i innych roślin, co pozwala na uzyskanie specyficznego wyglądu obrabianej powierzchni.

 Nasza firma zajmuje się piaskowaniem wszelkiego rodzaju powierzchni na terenie miast i gmin Zgorzelec, Bolesławiec, Lubań, Bogatynia i Jelenia Góra. Działamy już od wielu lat i posiadamy wielu zadowolonych klientów. Oferujemy usługi piaskowania na najwyższym poziomie w bardzo atrakcyjnych cenach. Posiadamy atrakcyjne rabaty dla firm z miast : Zgorzelec, Lubań, Bogatynia, Bolesławiec i Jelenia Góra. Zadzwoń i zapytaj jaką cenę jesteśmy w stanie zaoferować tel.  0 602 281 201

 

Ankieta

Co liczy się dla Ciebie najbardziej?
 

Zegarek

Free Joomla Templates