JSN ImageShow - Joomla 1.5 extension (component, module) by JoomlaShine.com
Antykorozja i piaskowanie Jesteśmy profesjonalną firmą oferującą piaskowanie oraz zabezpienia antykorozyjne. Na rynku działamy już od wielu lat. Dzięki temu posiadamy ogromne doświadczenie w tej dziedzinie. Posiadamy sporą kadrę wykwalifikowanych pracowników, posiadających wszelkie wymagane pozwolenia i uprawnienia. Byliśmy podwykonawcą takich firm jak REMAK OPOLE, ELTUR SERWIS, FOSTER WHEELER I ELEKTRIM ENERGETYKA. Zapraszamy wszystkie firmy do współpracy.

O firmie

Firma KORDA powstała w 1990r. i od tego roku prowadzi roboty na terenie Kopalni Turów przy zabezpieczeniu antykorozyjnych konstrukcji stalowych i urządzeń i maszyn.Od 1998r. prowadziliśmy roboty antykorozyjne na Elektrowni Turów.

Byliśmy podwykonawcą firm FOSTER WHEELER oraz ELEKTRIM ENERGETYKA na bloku 1 i 2.Na blokach 3-5-4-6 byliśmy podwykonawcą firmy REMAK OPOLE. Od 2006r. byliśmy podwykonawcą firmy ELTUR SERWISIE na bloku nr.7 gdzie pracowaliśmy przy demontażu i zabezpieczenia konstrukcji stalowych.

Firma KORDA posiada bazę sprzętową do robót antykorozyjnych i czyszczenie budynków metodą suchą i mokrą jak: sprężarki powietrza o dużej wydajności, piaskarki wielostanowiskowe, agregaty malarskie, agregaty do mycia podciśnieniem, podnośnik montażowy na Starze 200, samochód ciężarowy IFA L60 do przewozu sprzętu i ścierniwa dwa Fordy Transity do przewozu pracowników, ładowarka Ł200 przystosowana do przenoszenia konstrukcji i wiele innego sprzętu do prowadzenie tych prac. Prace wykonujemy z podnośnika, rusztowań, drabin i z lin metodą alpinistyczną. Wszyscy nasi pracownicy posiadają niezbędne kwalifikacje i uprawnienia do wykonywania prac na wysokości. A kierownik budowy posiada uprawnienie zatwierdzone przez OUG do prowadzenia robót na terenie zakładu górniczego i robót miejskich.

W przypadku zainteresowania się naszą ofertą jesteśmy gotowi do współpracy.
 

 

Ankieta

Co liczy się dla Ciebie najbardziej?
 

Zegarek

Free Joomla Templates